Doğaşehir Konya
Durumu:

Satışta Olan Projeler

Konum:

Selçuklu / Konya

İlan Özellikleri

Daha yeşil bir çevre, daha mavi bir gökyüzü nasıl olur?

210.000 m2’lik dev yeşil alanı ve günün her saati doğal hayatla iç içe olabileceğiniz parklara sahip Doğaşehir’e, Konya’nın temiz hava kaynağı Yazır’da yer vermekle olur. Özel ankastre donanıma sahip geniş metrekareli mutfaklar, evinizde en keyifli sabah kahvaltılarının buluşma noktası artık!

 

Mimaride ne kadar ileri gidebilirsiniz?

Sınırları aşabileceğinize inanırsanız, hem estetik tasarımı hem fonksiyonelliği tek bir mimaride sunabilirsiniz. Doğaşehir Plus’ın 2. etabında bulunan meyve bahçesinde, canınızın çektiği meyveyi dalından kopararak yemenin keyfi yaşanıyor. Böylece daha sağlıklı ve daha doğal bir hayatın tüm imkanlarını yaşam alanınızda bulabiliyorsunuz.

 

Alışverişi nasıl daha keyifli hale getirebilirsiniz?

Doğaşehir Plus’ın içindeki 71 adet konforlu dükkanda, sevdiğiniz markalara ve tüm ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşayacağınız yerde toplantılarınızı ve arkadaş buluşmalarınızı yüksek standartlarda kafe keyfi ile gerçekleştirebilir, hayatın her saniyesini dolu dolu yaşayabilirsiniz.

 

Konya’nın Doğası ile İç İçe…

Sadece Konya’nın değil, Türkiye’nin de iddialı projesi Doğaşehir’in her detayında “daha fazlası” hayal edildi. Siz ve sevdikleriniz için en iyisini sunabilmek adına olabildiğince kapsamlı ve donanımlı bir proje meydana getirdik. İşte tam da bu noktada Türkiye’nin en iddialı projelerinden birini üretmeyi başardık.

Konum

Adres : Beyhekim Mahallesi

Şehir : Selçuklu / Konya

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive