Novaland Outlet
Durumu:

Tamamlanan Projeler

Konum:

Selçuklu / Konya

İlan Özellikleri

Novaland Outlet Konya

12 Haziran 2015 tarihinde Novaland Outlet Konya, şehrin ilk outlet alışveriş merkezi olarak kapılarını açtı. Açıldığı günden itibaren, ziyaretçilerine modaya, markaya ve kaliteye uygun fiyata ulaşma imkanı sunarak, şehirde yeni bir çekim merkezi oluşturmayı başardı. Modern, sade, ferah bir ortamda alışveriş keyfi sunan Novaland Outlet Konya, ulusal ve uluslararası markaları ziyaretçileriyle buluştururken, 127 marka haftanın 7 günü 10:00-22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Novaland Outlet Konya, 7’den 70’e herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini sağlamakta ve kendi çevresinde yeni bir yaşam merkezi oluşturmaktadır. Konya’nın yeni gelişen yaşam alanı içerisinde yer alan Novaland Outlet Konya, otogar, hava alanı, stadyum ve üniversitelerle çevrili Konya’nın modern yerleşim alanlarından biri olan Selçuklu’da ki konumuyla bölgeye ayrı bir değer katmaktadır.

Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık ortaklığıyla kurulmuş olan Novaland Outlet Konya 34.592 m2 kiralanabilir alanı, 1600 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, Sinemax sinemaları, çocuk eğlence alanıyla Playland ve Ahtapot, teraslı kafeleri, MMM Migros hipermarketi, Mavi, Tekzen, Koton, Nike, Kığılı, Burger King, Adidas, E-Bebek, FLO, Colins, LCW ve Defacto’nun yanı sıra ulusal ve uluslararası diğer markalarıyla ziyaretçilerine HEM AVANTAJLI HEM KEYİFLİ alışveriş imkanı sunuyor. İnşaat sektörünün önde gelen yatırımcılarından Dağ Mühendislik ve Bakdem Mimarlık imza attıkları her projede başarılarıyla isimlerinden bahsettirirken, ortak yatırım olarak hayata geçirdikleri Novaland Outlet Konya projesiyle Konya’ya yeni bir alışveriş ve eğlence merkezi kazandırarak büyük bir başarıya daha imza attılar.

Konum

Adres : Sancak Mahallesi Veysel Karani Cad. No: 6

Şehir : Selçuklu / Konya

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive