Düzce merkez Kasapköyü satılık arsa villalık
İlan No:

7315

Görüntülenme:

47

İlan Tarihi:

2.05.2022

Durumu:

Satılık Arsa

Alan:

3200 m2

Fiyat:

4,150,000 TL

Konum:

Merkez / Düzce

İlan Özellikleri

Şıralık Mahallesinde parselasyonu tamamlanmış (18. madde işlemi bitmiş durumda), 3.218,30 m2 alana sahip arsa sahibinden satılıktır. 

 

ARSAYA AİT ÖZELLİKLER

 

Topoğrafik yapısı: Düz arazi yapısına sahiptir.

 

Geometrik şekli: Dikdörtgen şekle sahiptir. Yaklaşık olarak ortalama 22 metre eninde, 130 metre genişliğindedir. İlan fotoğraflarında açıkça görünmektedir.

 

İmar Şartları: Yol terk işlemleri tamamlanmıştır. Taks:0,30 Kaks:0,80 Ayrık Nizam, 2 kat yapılaşma şartlarına sahiptir.

 

Bina yerleşimi için ön çalışma yapılmıştır. 5 adet ikiz villa olacak şekilde 10 adet dubleks konut sığmaktadır. Ya da 8 adet tekil villa sığmaktadır. Her iki durumda da her konut için özel ve geniş bahçe alanı kalmaktadır. Arsa şeklinden dolayı, üzerinde yapılacak tüm binalara müstakil bir yerleşim sunmaktadır. Çevredeki emsal satılık arsalar gibi tek yönden giriş yerine her villanın yoldan ayrı ayrı girişi olacaktır. Bu sebeple çevresine göre emsalsiz niteliktedir. Yerleşim planı örneği ilan fotoğraflarında bulunmaktadır.

 

Arsa; doğu, güney ve kuzey yönlerinden imar yollarına cephelidir. Mevcut haliyle de yol ve tüm altyapı olanaklarından istifade etmektedir. Ayrıca planda arsanın güney tarafında park alanı mevcuttur.

 

Konumu: Arsa kent merkezinin doğu ucunda yer alan, şimdilerde villa ve müstakil yaşamın anıldığı Şıralık Mahallesinde konumludur. Arsaya şu anda özel araç ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca arsa, caddeye yaklaşık 300 metre mesafededir. Bölge kent merkezine 3 km mesafededir. Arsanın konumu haritada doğru olarak işaretlenmiştir.

 

Önemli Not: Kat karşılığı tekliflerini değerlendirmeyi düşünmüyoruz. Pazarlık payı vardır.

Konum

Adres : Şıralık / Kasapköyü

Şehir : Merkez / Düzce

Emlak8 ile kazanan emlak ofislerinden olmak ister misiniz?

Emlak8, bir asistan gibi hem emlak hem de müşteri portföyünüzü kolayca yönetir ve firmanıza özel internet sitesi sunar.

Emlak8.net sitesinde kurumsal üyeler tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlak8.net'i bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright 2011 - 2022 Emlak8.net bir Kod8 projesidir.

Dijital Reklam Ajansı Serbay Interactive